PRAKTIJK

Wat verdient een juwelier? Omzet, marge en winst van een juwelierszaak

Een gemiddelde Nederlandse juwelierszaak draaide in 2024 ongeveer €804.000 omzet en €107.000 bedrijfsresultaat. Maar wat blijft daar als ondernemer daadwerkelijk van over? Een analyse van omzet, marge, kosten en rendement.

Door George van Ekeren14 min lezen
Goudsmid bekijkt aan zijn werkbank de omzet- en margecijfers van zijn juwelierszaak op een tablet
Wat een juwelier verdient, begint bij omzet — maar eindigt bij rendement op voorraad, personeel en winkelruimte.

Wat verdient een juwelier eigenlijk? Het is een logische vraag voor wie overweegt een juwelierszaak te starten, maar ook voor bestaande juweliers die willen weten hoe hun bedrijf presteert ten opzichte van de branche.

Het korte antwoord: een Nederlandse juwelierszaak realiseerde in 2024 gemiddeld ongeveer €804.000 omzet per winkel en een bedrijfsresultaat van 13,3% van de omzet. Dat komt neer op ongeveer €107.000 bedrijfsresultaat per winkel.

Maar daaruit volgt niet dat de eigenaar €107.000 per jaar verdient.

Het bedrijfsresultaat van een juwelierszaak is namelijk iets anders dan het inkomen van de ondernemer. Bovendien bestaan er grote verschillen tussen winkels. Een kleine lokale juwelier, een gespecialiseerde trouwringenspecialist en een luxe juwelier met meerdere medewerkers hebben ieder een ander financieel model.

In dit artikel bekijken we daarom hoeveel omzet een juwelier maakt, welke marge daarbij hoort, welke kosten de winst bepalen en wat u daar als ondernemer daadwerkelijk aan kunt overhouden.

Voor de financiële gegevens is gebruikgemaakt van CBS-gegevens voor SBI 4777 Juweliers. De omzet per winkel, per fte en per werkzame persoon is geraamd door Panteia op basis van CBS-gegevens. De omzet per m² winkelvloeroppervlakte is gebaseerd op CBS-omzetgegevens en Locatus-gegevens over winkelvloeroppervlakte.

Hoeveel omzet maakt een gemiddelde juwelierszaak?

Volgens de meest recente beschikbare branchecijfers bedroeg de gemiddelde omzet per juwelierswinkel in 2024 €804.000, exclusief btw.

De omzet per winkel is de afgelopen jaren duidelijk toegenomen:

Gemiddelde omzet per Nederlandse juwelierszaak, 2019-2024
JaarOmzet per juwelierszaak
2019€557.000
2020€554.000
2021€620.000
2022€696.000
2023€739.000
2024€804.000

Van 2019 tot en met 2024 steeg de gemiddelde omzet per winkel daarmee van €557.000 naar €804.000: een toename van ongeveer 44%.

Het gemiddelde zegt echter weinig over wat een individuele juwelier zou moeten omzetten. De omzet wordt onder meer beïnvloed door:

  • de omvang van de winkel;
  • het aantal medewerkers;
  • de locatie;
  • de productmix en het prijsniveau;
  • de merken die worden verkocht;
  • reparaties en andere diensten;
  • online verkoop en horloges;
  • trouwringen en maatwerk;
  • gebruikte en pre-owned sieraden;
  • de omvang en kwaliteit van het klantenbestand.

Een kleine zelfstandige winkel kan daarom ver onder het branchegemiddelde zitten en toch een gezond bedrijf zijn. Andersom kan een winkel met een omzet boven het gemiddelde relatief weinig winst maken. Omzet is dus het startpunt, niet het eindresultaat.

Hoeveel winst maakt een juwelierszaak?

Juwelier toont een klant horloges aan de toonbank, het moment waarop omzet en brutowinst ontstaan
Elke verkoop aan de toonbank bepaalt niet alleen de omzet, maar ook de brutowinst die uiteindelijk overblijft.

Om te begrijpen wat een juwelier verdient, moeten we omzet eerst vertalen naar brutowinst en vervolgens naar bedrijfsresultaat.

In 2024 bedroeg de gemiddelde brutowinstmarge van Nederlandse juweliers 42,5%. Na aftrek van personeelskosten, huisvestingskosten en overige bedrijfskosten kwam het gemiddelde bedrijfsresultaat uit op 13,3% van de omzet.

Brutowinstmarge en bedrijfsresultaat van Nederlandse juweliers, 2019-2024
JaarBrutowinstmargeBedrijfsresultaat
201945,4%11,6%
202045,7%11,4%
202142,4%14,7%
202242,8%13,3%
202341,9%12,7%
202442,5%13,3%

Het verschil tussen beide percentages is belangrijk.

Een brutowinstmarge van 42,5% betekent dat van iedere €100 omzet gemiddeld €42,50 overblijft nadat de inkoopwaarde van de verkochte producten is afgetrokken.

Het bedrijfsresultaat van 13,3% is wat vervolgens overblijft na de bedrijfskosten. Dit is vóór belasting en ondernemersbeloning.

Wat betekent dat in euro's?

Bij de gemiddelde omzet van €804.000 ziet dat er als volgt uit:

Rekenvoorbeeld kostenstructuur bij €804.000 omzet
Kosten/resultaat% van omzetBij €804.000 omzet
Inkoopwaarde omzet57,5%€462.300
Brutowinst42,5%€341.700
Personeelskosten13,9%€111.756
Huisvestingskosten6,1%€49.044
Overige bedrijfskosten9,2%€73.968
Bedrijfsresultaat13,3%€106.932

De percentages in deze tabel zijn de branchepercentages voor 2024. De bedragen zijn een rekenvoorbeeld waarbij deze percentages worden toegepast op de gemiddelde omzet van €804.000. Het is dus geen afzonderlijke CBS-waarneming van één specifieke winkel.

€804.000 omzet → €341.700 brutowinst → ongeveer €106.900 bedrijfsresultaat

Dat laatste bedrag is dus het bedrag vóór belasting en ondernemersbeloning.

Wat verdient een juwelier dan persoonlijk?

Dit is een belangrijk onderscheid. Een ondernemer die vraagt wat hij of zij "verdient", bedoelt meestal het bedrag dat uiteindelijk privé beschikbaar komt. Dat kunnen de branchecijfers niet rechtstreeks beantwoorden.

Een bedrijfsresultaat van €107.000 betekent namelijk niet automatisch dat de eigenaar €107.000 inkomen heeft.

Bij een eenmanszaak kan de ondernemer inkomen halen uit de winst van de onderneming. Bij een bv kan de eigenaar bijvoorbeeld een salaris ontvangen en daarnaast dividend krijgen. Ook zaken als belasting, financieringslasten, pensioen, investeringen en de keuze om winst in de onderneming te laten zitten spelen een rol.

Daarom is de meest betrouwbare conclusie:

Een gemiddelde Nederlandse juwelierszaak draaide in 2024 ongeveer €804.000 omzet en realiseerde ongeveer €107.000 bedrijfsresultaat vóór belasting en ondernemersbeloning. Wat de eigenaar daar persoonlijk aan overhoudt, verschilt per onderneming.

Dat is een veel nauwkeuriger antwoord op de vraag "Wat verdient een juwelier?" dan simpelweg €107.000 noemen.

Waar gaat de omzet van een juwelier naartoe?

De kostenstructuur laat zien waarom een hoge omzet niet automatisch tot een hoog inkomen leidt. In 2024 bestond bij de gemiddelde Nederlandse juwelier ongeveer:

  • 57,5% van de omzet uit inkoopwaarde van de omzet;
  • 13,9% uit personeelskosten;
  • 6,1% uit huisvestingskosten;
  • 9,2% uit overige bedrijfskosten.

Bij een omzet van €804.000 betekent dit als rekenvoorbeeld ongeveer €462.300 aan inkoop, €111.800 aan personeel, €49.000 aan huisvesting en €74.000 aan overige bedrijfskosten. De grootste afzonderlijke post is daarmee de voorraad die uiteindelijk wordt verkocht — reden om voorraadbeheer voor juweliers als onderdeel van uw rendement te zien en niet alleen als administratie.

Personeel is een belangrijke variabele

Personeel zorgt voor kosten, maar vergroot tegelijkertijd de verkoopcapaciteit van een winkel. Een extra medewerker kan bijvoorbeeld zorgen voor:

  • langere openingstijden;
  • meer klanten die tegelijkertijd geholpen kunnen worden;
  • meer verkoopcapaciteit;
  • meer aandacht voor reparaties;
  • meer tijd voor webshoporders;
  • betere opvolging van klanten en offertes.

Maar als de extra omzet onvoldoende is om de extra personeelskosten te dekken, daalt de winstgevendheid. Daarom is omzet per fte een interessante benchmark.

In 2024 bedroeg de omzet per fte in de Nederlandse juweliersbranche ongeveer €253.467. Per werkzame persoon was dit ongeveer €179.283.

Dit betekent niet dat iedere medewerker persoonlijk €253.467 omzet moet realiseren. Een fte is een rekeneenheid voor volledige werktijd en de branche bestaat uit verschillende soorten bedrijven. Het kengetal helpt vooral om te beoordelen hoe productief een winkel met zijn personeelsbezetting omgaat.

Hoeveel omzet maakt een juwelier per vierkante meter?

Ook de beschikbare winkelruimte moet worden meegenomen in het financiële model. Volgens Retail Insiders bedroeg de omzet per vierkante meter winkelvloeroppervlakte in 2024 ongeveer €12.445 per m². Dit kengetal is gebaseerd op CBS-omzetgegevens en Locatus-gegevens over winkelvloeroppervlakte, waarbij correctiefactoren worden toegepast vanwege verschillen in meetmethoden.

Een winkel van 80 m² zou op basis van dit kengetal theoretisch uitkomen op:

80 × €12.445 = €995.600 omzet

Dat is geen omzetdoel voor iedere winkel van 80 m². Een juwelier in een A-locatie, een winkel in een kleinere plaats en een zaak die een groot deel van de omzet online realiseert zijn niet rechtstreeks vergelijkbaar.

Het kengetal is vooral interessant voor een andere vraag: levert mijn winkeloppervlakte voldoende omzet op om de bijbehorende huisvestingskosten te rechtvaardigen? Een grotere winkel biedt meer ruimte voor presentatie en klantbeleving, maar brengt ook hogere huur-, energie-, onderhouds- en inrichtingskosten met zich mee.

Waarom de ene juwelier meer verdient dan de andere

Het branchegemiddelde is nuttig als benchmark, maar verklaart niet waarom individuele bedrijven sterk van elkaar kunnen verschillen.

Productmix

Een winkel die vooral sieraden in het lagere en middensegment verkoopt, heeft een ander financieel model dan een juwelier die veel luxe horloges verkoopt. Ook trouwringen, maatwerk, reparaties, graveren, taxaties, oud goud en pre-owned producten kunnen een belangrijke bijdrage leveren.

Daarbij gaat het niet alleen om de marge. Een product met een hoge marge maar een lage verkoopsnelheid kan minder aantrekkelijk zijn dan een product met een iets lagere marge dat veel sneller verkoopt.

Locatie

Een drukke winkelstraat biedt mogelijk veel passanten, maar passanten zijn niet automatisch kopers. De kwaliteit van het winkelend publiek, de concurrentie, bereikbaarheid, parkeermogelijkheden en aansluiting op de doelgroep zijn minstens zo belangrijk.

Gemiddelde transactiewaarde

De omzet kan op verschillende manieren worden opgebouwd. Een winkel die gemiddeld €100 per transactie verkoopt, heeft voor €800.000 omzet ongeveer 8.000 transacties nodig. Bij een gemiddelde orderwaarde van €750 zijn daarvoor ongeveer 1.067 transacties nodig.

meer klanten × hogere conversie × hogere gemiddelde orderwaarde × meer herhaalaankopen

Een juwelier hoeft dus niet alleen méér klanten te trekken om meer omzet te realiseren. Wie gericht werkt aan bekendheid en herhaalaankopen, vindt in marketing voor juweliers vijftien concrete manieren om die knoppen te bedienen.

Voorraad bepaalt hoeveel kapitaal u nodig heeft

Een juwelier kan een hoge omzet realiseren terwijl tegelijkertijd veel geld in voorraad vastzit. Dat maakt voorraadbeheer een belangrijk onderdeel van rendement. Een juwelier moet bijvoorbeeld weten:

  • hoeveel voorraadwaarde aanwezig is;
  • hoe oud de voorraad is;
  • welke artikelen snel verkopen;
  • welke artikelen langzaam verkopen;
  • welke merken de beste marge opleveren;
  • welke categorieën de hoogste rotatie hebben.

Hoeveel voorraad heeft een juwelier nodig?

Daar bestaat geen universeel antwoord op. De benodigde voorraad hangt onder meer af van assortimentsbreedte, productprijzen, verkooptempo, leveranciers, levertijden, consignatie, voorraadrotatie, webshopassortiment, seizoensinvloeden en specialisatie.

Een winkel met €800.000 omzet hoeft daarom niet automatisch een bepaalde voorraadwaarde te hebben. Belangrijker is de verhouding tussen voorraad, marge en verkoopsnelheid.

Een product van €500 met 60% brutomarge lijkt bijvoorbeeld aantrekkelijker dan een product van €500 met 50% marge. Maar als het eerste product slechts twee keer per jaar verkoopt en het tweede twaalf keer, kan het tweede product veel interessanter zijn voor het rendement op het geïnvesteerde vermogen.

Daarom is de relevante vraag niet alleen "welke producten hebben de hoogste marge?", maar "welke producten leveren de beste combinatie van marge, verkoopvolume en voorraadrotatie?" Een goede koppeling tussen leveranciers, webshop voor juweliers en voorraad kan bovendien helpen om een breed assortiment online te presenteren zonder ieder artikel fysiek in de winkel te houden.

Wat vertellen internationale juweliers over marge?

Nederlandse branchecijfers zijn het belangrijkste uitgangspunt voor een Nederlandse juwelier. Internationale bedrijven kunnen echter een interessante aanvullende vergelijking bieden.

Signet Jewelers, een grote internationale juwelier met winkelketens in onder meer Noord-Amerika en het Verenigd Koninkrijk, rapporteerde over boekjaar 2024 een brutomarge van 39,4%, tegenover 38,9% een jaar eerder. Signet rapporteerde in Noord-Amerika over hetzelfde boekjaar een gemiddelde merchandise transaction value van $551.

De brutomarge ligt daarmee in dezelfde orde van grootte als het Nederlandse branchecijfer van 42,5%, hoewel beide cijfers niet één-op-één vergelijkbaar zijn.

Het belangrijkste verschil zit in de schaal. Een internationale keten kan bepaalde vaste kosten over honderden winkels en een veel grotere omzet verdelen. Een zelfstandige juwelier heeft die schaalvoordelen niet, maar kan zich wel onderscheiden door lokale bekendheid, specialisatie, persoonlijke service en een sterke klantrelatie.

Hoe berekent u hoeveel omzet u nodig heeft?

Voor een individuele juwelier is het eigen break-evenpunt belangrijker dan het branchegemiddelde. Een eenvoudige formule is:

Break-even omzet = vaste kosten ÷ brutomarge

Stel dat uw vaste kosten €10.000 per maand bedragen en uw gemiddelde brutomarge 42,5% is. Dan is de benodigde omzet €10.000 ÷ 0,425 = ongeveer €23.529 per maand, of ongeveer €282.000 omzet per jaar.

Wilt u daarnaast €5.000 per maand aan resultaat realiseren, dan wordt de berekening €15.000 ÷ 0,425 = ongeveer €35.294 omzet per maand, of ongeveer €424.000 per jaar.

Dit is een vereenvoudigd model. In werkelijkheid moet u onder meer rekening houden met variabele kosten, ondernemersbeloning, financieringslasten, belastingen en verschillen in marge tussen productcategorieën. Het model maakt wel duidelijk waarom iedere juwelier zijn eigen omzetdoel zou moeten berekenen.

Hoe verhoogt u de winst van een juwelierszaak?

Meer omzet is niet automatisch de beste manier om meer winst te maken. Er zijn vier belangrijke knoppen.

1. Meer klanten

Nieuwe klanten zorgen voor extra verkoopmogelijkheden. Denk aan lokale SEO, het Google Bedrijfsprofiel, social media, evenementen, samenwerkingen, aanbevelingen en reviews.

2. Meer bezoekers laten kopen

Meer bezoekers hebben pas waarde als een groter deel daadwerkelijk klant wordt. Denk aan productpresentatie, verkoopgesprekken, beschikbaarheid, klantadvies, online informatie en opvolging van offertes.

3. De gemiddelde orderwaarde verhogen

Aanvullende producten en diensten kunnen de omzet per klant verhogen: onderhoud, graveren, accessoires, aanvullende sieraden of een passend cadeau. Het doel is daarbij niet om klanten zoveel mogelijk te verkopen, maar om beter aan te sluiten op hun aankoop.

4. Meer brutowinst uit dezelfde omzet halen

Dit is vaak een van de interessantste mogelijkheden. Bij €800.000 omzet levert één procentpunt extra brutomarge ongeveer €8.000 extra brutowinst op.

€800.000 × 1% = €8.000

Een verbetering van de marge kan bijvoorbeeld ontstaan door betere inkoop, een andere productmix, prijsoptimalisatie of minder korting. Dat kan financieel interessanter zijn dan een forse omzetstijging waarvoor tegelijkertijd extra personeel, marketing en winkelruimte nodig zijn.

Welke cijfers moet een juwelier iedere maand meten?

Het belangrijkste is niet alleen hoeveel u verkoopt, maar waar de omzet en winst vandaan komen. Een praktische maandelijkse set KPI's bestaat uit:

Maandelijkse KPI's voor een juwelierszaak
KPIWaarom belangrijk?
OmzetHoeveel verkoopt u?
BrutowinstWat blijft over na inkoop?
BrutowinstmargeHoe efficiënt is uw omzet?
Aantal transactiesHoeveel verkopen realiseert u?
Gemiddelde orderwaardeHoeveel besteedt een klant?
Omzet per medewerkerHoe productief is het team?
Omzet per m²Hoe productief is de winkelruimte?
VoorraadwaardeHoeveel kapitaal zit in voorraad?
VoorraadrotatieHoe snel verkoopt u uw voorraad?
Voorraad ouder dan 12 maandenWaar zit kapitaal vast?
Omzet per categorieWelke productgroepen werken?
Marge per categorieWelke categorieën dragen bij aan winst?
Nieuwe klantenGroeit het klantenbestand?
Terugkerende klantenKomen klanten opnieuw?
ReparatieomzetHoeveel aanvullende omzet ontstaat?
WebshopomzetWelke rol speelt online verkoop?

De waarde ontstaat vooral wanneer u deze cijfers met elkaar combineert. Een categorie die veel omzet genereert maar weinig marge heeft, verdient een andere beoordeling dan een categorie met iets minder omzet, maar een hoge marge en snelle voorraadrotatie. Een kassasysteem voor juweliers dat verkoop, voorraad en klantgegevens in één database bijhoudt, levert deze cijfers zonder handmatig rekenwerk.

Hetzelfde geldt voor personeel. Een medewerker die veel omzet genereert kan aantrekkelijk zijn, maar als daar ook veel uren, personeelskosten of andere kosten tegenover staan, moet u naar het totale rendement kijken.

Wat verdient een succesvolle juwelier?

Er bestaat geen universeel bedrag dat een "succesvolle juwelier" verdient. Succes kan bovendien verschillende vormen aannemen: een hoge omzet, een hoge winst, een goed ondernemersinkomen, weinig financiering of juist een onderneming die sterk kan groeien.

De Nederlandse branchecijfers geven wel een concreet referentiepunt. In 2024:

  • bedroeg de gemiddelde omzet per juwelierswinkel €804.000;
  • bedroeg de brutowinstmarge 42,5%;
  • bedroeg het bedrijfsresultaat 13,3% van de omzet;
  • bedroeg de gemiddelde omzet per fte €253.467;
  • bedroeg de omzet per werkzame persoon €179.283;
  • bedroeg de omzet per m² winkelvloeroppervlakte ongeveer €12.445.

Op basis daarvan kwam een gemiddelde winkel uit op ongeveer €107.000 bedrijfsresultaat vóór belasting en ondernemersbeloning. Dat is een bruikbaar branchecijfer, maar geen persoonlijk salaris.

Voor de ondernemer is uiteindelijk vooral van belang hoeveel winst de onderneming structureel maakt, hoeveel daarvan nodig is voor financiering en investeringen en hoeveel er daadwerkelijk beschikbaar komt als ondernemersinkomen.

Kijk verder dan omzet

Een gezonde juwelierszaak draait niet alleen om zoveel mogelijk verkopen. Het financiële model bestaat uit meerdere stappen:

omzet → inkoop → brutowinst → bedrijfskosten → bedrijfsresultaat → ondernemersbeloning → persoonlijk inkomen

Daaronder ligt een tweede keten:

assortiment → voorraad → verkooptempo → voorraadrotatie → geïnvesteerd vermogen → rendement

Juist die tweede keten wordt gemakkelijk onderschat. Een winkel kan een hoge omzet en goede marge hebben, maar tegelijkertijd veel kapitaal vastzetten in langzaam verkopende voorraad. Wie zijn assortiment, prijzen, personeelsinzet en voorraad regelmatig op basis van actuele cijfers bijstuurt — bijvoorbeeld door de juwelierszaak te digitaliseren — haalt meer rendement zonder simpelweg harder te proberen meer omzet te maken.

De vraag "wat verdient een juwelier?" begint dus met omzet, maar eindigt bij rendement.

Veelgestelde vragen

Inzicht in omzet, marge en voorraadrendement — zonder rekenwerk.

Geen verplichtingen, geen verkooppraatje. We laten u zien hoe omzet, brutomarge, voorraadrotatie en klantgegevens in één overzicht samenkomen. Of ontvang een persoonlijke offerte direct in uw mailbox. Volledig transparant.